У Недељу 12. по Духовима (31.9.2014) Његово Преосвештенство Епископ
далматински Господин Фотије служио је Свету Литургију у манастиру Свете
Недеље у Оћестову уз саслужење свештеномонаштава и свештенства Епархије
далматинске. У својој бесједи Епископ Фотије је говорио о Царству
Небеском тумачећи јеванђељски текст о богатом младићу. На крају Свете Литургије за све присутне приређена је трпеза љубави у манастирској трпезарији.
Извор: Епархија далматинска

Нема коментара:
Постави коментар