Избор режима - ЦРНА/БЕЛА страна

Претражи овај блог

уторак, 2. септембар 2014.

СВЕТА АРХИЈЕРЕЈСКА ЛИТУРГИЈА У МАНАСТИРУ ОЋЕСТОВО

У Недељу 12. по Духовима (31.9.2014) Његово Преосвештенство Епископ далматински Господин Фотије служио је Свету Литургију у манастиру Свете Недеље у Оћестову уз саслужење свештеномонаштава и свештенства Епархије далматинске. У својој бесједи Епископ Фотије је говорио о Царству Небеском тумачећи јеванђељски текст о богатом младићу.

На крају Свете Литургије за све присутне приређена је трпеза љубави у манастирској трпезарији.


 

Извор: Епархија далматинска

Нема коментара:

Постави коментар