После 15 година, 31 октобра, „Мајкрософт“ ће коначно угасити своју
услугу за дописивање „Месенџер“, а њене кориснике пребацити на „Скајп“.
Некада је био један од главних начина да људи са свих страна света комуницирају, размењују фотографије и друге садржаје. Ипак, Месенџер није успео да се на прави начин избори са појавом друштвених мрежа и других видова комуникације.
Зато је „Мајкрософт“ још раније најавио да ће угасити Месенџер, а његове кориснике пребацити на Скајп, који је купио прошле године.
Портал The Verge преноси да ће Месенџер 31. октобра након 15 година коначно бити угашен.
„Мајкрософт“ је покренуо сервис још 1999. године, као одговор на Aim, још једну услугу за дописивање.
Током времена, „Мајкрософт“ је често узбацивао унапређења услуге додатним садржајима, као могућности стављања „смајлија“ у текст и играња Мајнсвипера и почетком миленијума постао водећи светски чет сервис.
Извор: РТС
Некада је био један од главних начина да људи са свих страна света комуницирају, размењују фотографије и друге садржаје. Ипак, Месенџер није успео да се на прави начин избори са појавом друштвених мрежа и других видова комуникације.
Зато је „Мајкрософт“ још раније најавио да ће угасити Месенџер, а његове кориснике пребацити на Скајп, који је купио прошле године.
Портал The Verge преноси да ће Месенџер 31. октобра након 15 година коначно бити угашен.
„Мајкрософт“ је покренуо сервис још 1999. године, као одговор на Aim, још једну услугу за дописивање.
Током времена, „Мајкрософт“ је често узбацивао унапређења услуге додатним садржајима, као могућности стављања „смајлија“ у текст и играња Мајнсвипера и почетком миленијума постао водећи светски чет сервис.
Извор: РТС

Нема коментара:
Постави коментар