Избор режима - ЦРНА/БЕЛА страна

Претражи овај блог

субота, 17. октобар 2015.

НАЈЕЖИЋЕТЕ СЕ: Ево како момци из бенда ТХЦФ репују о Косову! (ВИДЕО)



https://www.youtube.com/watch?v=nP1DUANKI7M

На интернету је осванула песма “Не мрзим никога, али не дам ни на своје” групе ТХЦФ, која је изазвала мноштво коментара на интернету.


Београдски репери посветили су песму Косову и Метохији и поручили да не мрзе никог, али не дају на себе.

За само један дан, песма је имала доста прегледа, а и судећи по коментарима, рекло би се да су момци покидали у реповању.

ТХЦФ репује о Србима и апелује на престанак понижавања.

“Ајмо, Срби, ово је за моју браћу, где год да одем с њима, поносан ја стаћу…” један је од стихова из ове песме. Погледајте и остале:

Извор: Правда
 

Нема коментара:

Постави коментар